Współpraca

Cenimy profesjonalną i solidną współpracę biznesową, dołącz do grona naszych partnerów

W związku z rozwojem działalności MADZIK  o realizację indywidualnych inwestycji ekologicznych domów jednorodzinnych, planowanych projektów deweloperskich oraz projektów w branży turystyczno-hotelarskiej, rozwijamy sieć dostawców i wyspecjalizowanych wykonawców w procesie realizacji inwestycji ekologicznych technologii budowlanych  – w całej Polsce.

Dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, wykonawców, a także producentów, dostawców i dystrybutorów materiałów które są wykorzystywane w nowoczesnych i ekologicznych technologiach budowlanych.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Współpracę budowlaną z projektantami, wykonawcami i dostawcami opieramy na relacjach partnerskich. Zależy nam, by przynosiła ona obopólne korzyści, przy zachowaniu najwyższych standardów oraz maksymalnej efektywności działań.

Wierzymy, że współpraca z dynamicznie rozwijającą się firmą, zaowocuje nie tylko wspólnymi zyskami. Pozwoli również wypromować produkty i usługi naszych kontrahentów na rynkach lokalnych oraz w wymiarze ogólnopolskim, a także zapewni dynamiczny rozwój Twojej działalności.

Madzik szuka projektantów

Jesteś projektantem który ma wizję na ciekawe projekty, ale brakuję inwestorów na ich  realizacje? Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Madzik szuka dostawców

Jesteś dostawcą i chcesz współpracować? Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Madzik szuka wykonawców

Jesteś wykonawcą i chcesz współpracować? Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Składam ofertę jako


Obszar prowadzenia działalności*:
woj. dolnośląskiewoj. kujawsko-pomorskiewoj. lubelskiewoj. lubuskiewoj. łódzkiewoj. małopolskiewoj. mazowieckiewoj. opolskiewoj. podkarpackiewoj. podlaskiewoj. pomorskiewoj. śląskiewoj. świętokrzyskiewoj. warmińsko-mazurskiewoj. wielkopolskiewoj. zachodniopomorskie